top of page

Manyetik Sweepers

Manyetik süpürgeler olarak da bilinen sweeperlar, çivi, raptiye, somun, cıvata ve metal talaşı gibi küçük demir içeren metal nesnelerin zeminden temizlenmesi sorununa mükemmel bir çözümdür. El tipi, atölye tipi, çekilebilir ve forklift tipi olarak mevcuttur, hatta Elektro Mıknatıslı versiyonu da bulunmaktadır. Atölye zeminlerinde ve ofiste kullanım için mükemmeldir. Manyetik sweeperlar çok sayıda farklı kullanım alanını kapsar, ancak genellikle çalışma alanlarını, tezgahları vb. temizlemek için kullanılır.

Standart Forklift Sweeper - basit tasarım, kolay kullanım, sağlam ve son derece etkilidir. Uygulamanıza uygun çeşitli boyutlarda mevcuttur, ancak en popüler boyutu 1200 mm genişliğindedir.

Kolay Temizlemeli Standart Forklift Süpürgesi - bu, yukarıdaki süpürgenin aynısıdır ancak toplanan kirliği hızlı ve basit bir şekilde çıkarılmasını sağlayan menteşeli bir plakaya sahiptir.

 

Kombine Forklift Süpürgesi - Standart forklift süpürgemizle tamamen aynı şekilde yüksek performanslı bir forklift süpürgesi olarak kullanılabilir, ancak kalıcı olarak sabitlenmiş tekerlekler ve manuel çalıştırmaya izin vermek için süpürgenin üst plakasına bastıra cıvatalanan bir tutamakla birlikte gelir. Bu özellik, forkliftin güvenli bir şekilde çalışamayacağı ortamlarda veya forklift sürücüsünün bulunmadığı durumlarda son derece kullanışlıdır.

Teknik Döküman / Çizimler
bottom of page