top of page

AKSA MAGNET

%C3%BCr%C3%BCnler_edited.jpg

5 Kıtada 42 Ülke

Cevher zenginleştirmede, yüksek geri kazanım yoluyla müşteri karlılığının arttırılması ve maliyetin azaltılması için çözümler sunmaktayız.


Aksa Magnet Endüstri Ürünleri, cevher zenginleştirme, maden endüstrisi ve geri dönüşüm alanlarında hizmet vermektedir. Manyetik separasyon alanında, geleneksel tüm yöntemlerin yanısıra danışmanlık, imalat, kurulum ve hizmet alanlarında Türkiye lideri konumundadır.

Sakarya'da çeyrek asırdır 150 aktif personeli ile hizmet vermekte olan Aksa Magnet, 42 ülkede küresel bir ağ ile global bir marka olma yolunda büyük adımlar atmıştır.

Separasyon Teknolojilerinde Türkiye'nin Lider Firması

Hizmet Verdiğimiz Sektör Grupları

Aksa Magnet Endüstri Ürünleri olarak, Metal işleme, geri dönüşüm, mineral ayırma, madencilik ve cevher zenginleştirme, tekstil, gıda, plastik ve kauçuk sektörlerinin tümünü özel ekipman ve uzman personelimizle hizmet vermekteyiz.

Hizmet Grupları

Mühendislik, proje danışmanlığı, laboratuvar ve analiz hizmetleri, geri dönüşüm test merkezi

0 (1)_edited.png

Kaynaklar

25 yıllık tecrübemiz ile işimize aktardığımız bilgi ve birikim kaynaklarını haberler, basın bültenleri, makaleler, broşürler ve ürün kataloglarımızda sizlere aktarıyoruz.

Manyetik Separasyon

Aksa Magnet Endüstri Ürünleri, separasyon ürünlerinden talebinize uygun olanı tercih edebilir, mühendislerimizle iletişime geçerek özel manyetik çözüm danışmanlığı alabilirsiniz.


Separasyon


Manyetik olmayan metaller
Metaller ve plastik, (türe göre)
Ahşap, kağıt, cam, taş cevherleri
Kömür
Mineral ayrıştırma
Endüstriyel geri dönüştürülmüş malzemeler, atık malzeme(cüruf) ve artıklar

Hakkımızda: Hakkımızda
bottom of page