top of page

5 Kıta, 42 Ülke...

Hakkımızda

Cevher zenginleştirmede, yüksek geri kazanım yoluyla müşteri karlılığının arttırılması ve maliyetin azaltılması için çözümler sunmaktayız.


Aksa Magnet, 1992'den beri cevher zenginleştirme, maden endüstrisi ve geri dönüşüm alanlarında hizmet vermektedir. Manyetik separasyon teknolojileri alanında, konvansiyonel tüm mühendislik yöntemlerinden yanısıra danışmanlık, imalat, kurulum ve hizmet alanlarında da Türkiye lideri konumundadır.

Sakarya'da 30 senedir 150 aktif personeli ile hizmet vermekte olan Aksa Magnet, 42 ülkede küresel bir ağ ile global bir marka olma yolunda büyük adımlar atmıştır.

Separasyon Teknolojilerinde Türkiye'nin Lider Firması

Üretim Tesisi / Fabrika

Sektör Grupları

Aksa Magnet Endüstri Ürünleri olarak, Metal işleme, geri dönüşüm, mineral ayırma, madencilik ve cevher zenginleştirme, tekstil, gıda, plastik ve kauçuk sektörlerinin tümünü özel ekipman ve uzman personelimizle hizmet vermekteyiz.

Hizmet Grupları

Mühendislik, proje danışmanlığı, laboratuvar ve analiz hizmetleri, geri dönüşüm test merkezi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kaynaklar

30 yıllık tecrübemiz ile işimize aktardığımız bilgi ve birikim kaynaklarını haberler, basın bültenleri, makaleler, broşürler ve ürün kataloglarımızda sizlere aktarıyoruz.

bottom of page