top of page

Paslanmaz Çelik Separatörleri

Açıklama: Paslanmaz Çelik Separatörü, paslanmaz çelik ve zayıf manyetik metallerin 20mm veya daha küçük boyutlu tel fraksiyonlarından çıkarır. Değerli bir emtia olmasının yanı sıra, paslanmaz çelik ayrım prosesi nde fark edilmeyebilir ve kırıcılar gibi proses ekipmanına zarar verebilir. Eriez Paslanmaz Çelik Ayırıcı kullanılarak, çoğu paslanmaz artık çok daha ekonomik bir şekilde etkili bir şekilde geri kazanılabilir.

Paslanmaz Çelik Separatörü (P) ultra yüksek yoğunluklu bir metal ayırıcıdır. Zayıf manyetik özelliklere sahip büyük ve ağır malzemeler (125 mm'ye kadar paslanmaz çelik) çıkarabilen ık farklı manyetik rulo sayesinde proses sorunsuz bir şekilde devam eder. Manyetik silindirler şu anda mevcut olan en güçlü kalıcı mıknatısları kullanmaktadır. (22.000 Gauss - peak point)

Küçük zayıf manyetik parçacıkların (<20mm) separasyonu için tasarlanmıştır. Endüstride kanıtlanmış bir teknolojidir.

İki standart kasnak çapı - 100mm (4″) ve 150mm (6″) çaplar; aşırı manyetik alanlardan kaynaklanan manyetik indüksiyonu önlemek için paslanmaz çerçeve boşaltma uçları; çerçeve, kolay yerleştirme ve yer değiştirme için forklift kaldırma yuvalarına sahiptir; malzeme akışını kapatmak ve kontrol altında tutmak için bant üzerinde şekillendirilmiş 5mm yan korumalar; sert üretan kayış; güçlü manyetik malzemeler ayırmak için permanent üst bant manyetikler veya plaka mıknatısları eklenebilir.

Teknik Döküman / Çizimler
bottom of page