top of page

Inline Proses Manyetik Sistemler

Aksa Magnet, demir içeren metal kontaminasyonunu gidermek için kapsamlı bir endüstriyel mıknatıs yelpazesi sunar.

 

Olağanüstü manyetik güç ve dayanıklılığın yanı sıra uygun maliyetli metal kontaminasyonunu gidermek amacıyla üretilmiştir. Inline Mıknatıs serimiz, çok çeşitli endüstrilerde dünya çapında yaygın kullanımıyla kendini kanıtlamıştır.

 

Gravity veya Pnömatik Sistemler için uygundur.

Güçlü, Dayanıklı Paslanmaz Çelik Yapı.

Son Derece Güçlü Nadir Toprak Mıknatısları ile Mevcuttur.

Kolay Kurulum.

Kolay Temizlenir.

Gıda Sınıfı Mevcuttur.

Pnömatik Proses İçi Mıknatıslar,

Paslanmaz Çelikten üretilir ve pnömatik taşıma sistemlerinde kullanılmak üzere son derece güçlü Nadir Toprak Mıknatısları kullanır. Güçlü mıknatıs ürün akışını tehlikeye atmaz ve kolay temizlik için gövdeden dışarı doğru yönlendirilir. Kolay montaj için birçok standart boyut mevcuttur. Bu güçlü mıknatıslar çoğu endüstri için uygundur.

Merkez Akışlı Hat İçi Mıknatıslar,

Merkez Akış Mıknatısları akışın merkezine asılan güçlü bir konik mıknatıs ile ürün akışıyla maksimum temas sağlamak üzere tasarlanmıştır. Dayanıklı paslanmaz çelikten üretilen ve pnömatik taşıma sistemlerinde çalışabilen bu güçlü mıknatıslar, ürün akışından bir miktar ödün verilmesinin kabul edilebilir olduğu durumlarda maksimum koruma sağlar. Çeşitli standart boyutlarda ve mıknatıs seçeneklerinde mevcuttur.

Gravity Hat İçi Mıknatıslar, malzemenin gravitenin etkisi altında olduğu yerlerde Seramik veya son derece güçlü Nadir Toprak Mıknatısları kullanır. Sağlam Paslanmaz Gövdeler tüm endüstrilerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak Gıda Sınıfı mevcuttur. Mıknatısların temizlenmesi kolaydır ve maksimum demir giderimi için kademeli kutup parçamızı kullanır. Birçok standart boyut mevcuttur.

Teknik Döküman / Çizimler
bottom of page